OM OSS

Lär känna oss lite bättre här!

För fakturafrågor
faktura@skadejour.se

Mathias

VD/Projektledare

Mathias@skadejour.se

Vxl: 010 - 14 14 720

Hampus

Arbetsledare, sanering 

Hampus@skadejour.se

Vxl: 010 - 14 14 720

Linda Persson 
Ekonomi
linda@skadejour.se

Vxl: 010 - 14 14 720

Johann 
Projektledare bygg, filialchef) Mölltorp, Karlsborg, Tibro, Hjo m. omnejd.
Johann@skadejour.se

Vxl: 010 - 14 14 720

Martin
Projektledare bygg, filialchef) Skövde, Falköping, Tidaholm, Skara, Floby och övrig omnejd
Martin@skadejour.se

Vxl: 010 - 14 14 720

Helena
Projektledare kiosk/gatukök Meybobadet, Vristulven
Helena@skadejour.se

Vxl: 010 - 14 14 720

HÖR AV DIG

Dala Källebacka, 521 62 Stenstorp

0761 31 17 88

010 - 14 14 720

©2020 by SKARABORGS SKADEJOUR AB.